Etiket: Nasıl Para Kazanılır

Rehber Şubat 12, 2014 posted by

Gizli Paketler

Grand Theft Auto 5 sularında gizlenmiş 12 farklı gizli para kutusu / çantası mevcut. Bu çantalar ne işe yarıyor derseniz, her birinde bir miktar para bulunmaktadır. Kutuların 11’i su altında uçak, gemi, bot gibi kaza yapmış araçların etrafında bulunur.

Bu paketlere ulaşabilmek için bot veya denizaltı ile bulunduğu noktaya gidebilirsiniz. Paketlere tekrar tekrar gelip birden fazla kez toplayabilirsiniz.

PALETO COVE ($12,000)

PAKET-PALETO-COVE1

PAKET-PALETO-COVE2 PAKET-PALETO-COVE3

Bu paket okyanusun derinliklerinde kaza yapıp sulara gömülmüş bir uçağın enkazında bulunuyor. Uçak ikiye ayrılmış, paket kuyruk kısmının ön taraflarındadır.

NORTH CHUMASH ($12,500)

PAKET-NORTH-CHUMASH1

PAKET-NORTH-CHUMASH2 PAKET-NORTH-CHUMASH3

Başka bir uçak enkazının içinde bulunur. Uçağın içine girmek için altına doğru inin. Read More

Gizli Paketler
Eğlence Şubat 1, 2014 posted by

Bilmeniz Gereken 14 GTA V Hilesi / İpucu

#1 Polislerden Hızlı Kurtulmak

GTA 5 Polis

Aranma seviyenizi hile kodları kullanmadan düşürmek için birkaç yol var. İlki aracınızla araç modifiye yerine gitmek (Mod Shop). Eğer girerken etrafınızda sizi gören polis olmadıysa polislerden kurtulmuş olarak çıkacaksınız. İkinci yol araba değiştirmek. Bulunduğunuz araç polisler tarafından rapor edilir ve sizi bulmaları kolaylaşır, bu yüzden araç değiştirmeniz polislerden daha kolay kurtulmanıza yol açar. Ayrıca aracınızı tren raylarında sürerek de polislerden hızlıca kurtulabilirsiniz, sizi takip etmeyeceklerdir.

#2 Taksi’de Müşteri Kandırmak

GTA 5 Taxi

Bir taksi bulun ve çalın. Taksiyi sürerken görev geldiğinde kabul edin, müşteriye gidin. Müşteri taksiye bindiğinde gitmek istediği yerin rotasını mini haritada göreceksiniz. Ancak o yoldan gitmeyeceksiniz. :) Müşterinin gitmek istediği yere varmak için hep uzun ve dolambaçlı yolları tercih edin, yolcu sürdüğünüz yol kadar para ödemek zorunda kalacak. Müşteriden $1000 bile alabilirsiniz. Oyunun başlarında para elde etmek için güzel bir yöntem.

#3 Ekstra Karakter Özellikleri

GTA 5 Herr Kutz

Daha çok karakter kişiselleştirmesi açmak için, Lifeinvader sosyal ağına girin. Giriş yapıp insanları veya markaları takip etmeye başladığınızda yeni karakter özellikleri, kişiselleştirmeler açacaksınız. Örneğin yeni saç stilleri açmak için Herr Kutz Barber’i takip edin. Read More

Bilmeniz Gereken 14 GTA V Hilesi / İpucu
Rehber Ocak 26, 2014 posted by

Mekan Satın Alma Rehberi

GTA 5’te satın alabileceğimiz iş yeri, garaj gibi yerler mevcut. Alnımızın teriyle kazandığımız paraları bu yerleri almak için harcayabiliyoruz. Tabii ki boşa almıyoruz bu yerleri, hepsi bize parasal kazanç sağlıyor. Ekstra gelir için en iyi yollardan biri. Yeni yerler almak aynı zamanda mülkle ilgili yeni yan görevler açabilir. Bazı yerler otomatik olarak bize haftalık kazanç sağlarken, bazılarından gelir elde etmek için işleri kendimizin yapması gerekiyor. Gelin bu satın alabileceğimiz yerlere göz atalım.

Otomatik Gelir Sağlayan Mekanlar:

Bu mekanları satın aldığınızda, her hafta size belli bir miktar para kazandırır.

Hookies

GTA 5 Hookies

Yeri: Kuzey Chumash
Alabilecek Karakter: Michael, Franklin
Fiyatı: $600,000
Kazancı: $4700 (haftalık)
Notlar: Ortalama düzeyde bir yatırım.

The Hen House

GTA 5 The Hen House

Yeri: Paleto Bay
Alabilecek Karakter: Michael, Franklin, Trevor
Fiyatı: $80,000
Kazancı: $920 (haftalık)
Notlar: Düşük fiyatlı, düşük gelirli bir yer. Kendini amorti etmesi 1 yıl 10 ay sürüyor.

Read More

Rehber Eylül 26, 2013 posted by

GTA 5’te Tüm Para Kazanma Yöntemleri

Oyunun ilk saatlerinde para konusu sizi korkutabilir. Bu sayfada GTA 5’te para kazanabileceğiniz yöntemleri topladık. Oyunda pahalı silahları ve araçları alabilmek için bu sayfaya ihtiyacınız olacak. :)
www.GTA5Turkiye.com

Lester’ın Yan Görevleri

Oyunda ilerledikçe Lester, Franklin’e yan görevler vererek borsa ile geçinmesine yardımcı olur. Lester’ı dikkatli dinleyin, görev bittiğinde yükselecek olan hisse senetlerine ipucu verir. O hisse senedine daha çok para yatırın ve daha çok gelir elde edin.

Sınırsız Para Kazanın

Eğer sizin için oyunda küçük hileler yapmak sorun değilse bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Bir “oyun hatası” ile ortaya çıkan para hilesini birkaç gün önce sizle paylaşmıştık.

Burada kısaca anlatmak gerekirse bu hile oyundaki gizli para kutusu ile alakalı. Kutuyu aldığınızda bir miktar para kazanıyorsunuz, karakteri değişince kutu tekrar ortaya çıkıyor ve tekrar alabiliyorsunuz. Bu şekilde sınırsız para elde edebilirsiniz.

İncelemek isterseniz: GTA 5’te Garip Para Hilesi Read More

GTA 5’te Tüm Para Kazanma Yöntemleri

Sitede Ara

PC İçin GTA 5 Çıkışına…

gün
-6
-8
saat
0
-4
dakika
0
-8
saniye
-5
-3

Facebook'tayız

En Çok Okunanlar

Twitter’dayız